Про нас
Generation Z (GenZer) - it-кластер для дітей та підлітків нового покоління. Наші викладачі допоможуть Вашій дитині перетворити свої здібності та захоплення у професію мрії.

Саме тут Ваша дитина зможе просто і захоплююче освоювати нові напрямки в комп'ютерній сфері, дізнатися масу корисної інформації і знайти нових друзів-однодумців з якими вивчення пройде неймовірно весело і цікаво!

Сучасна методика викладання, новітнє технологічне та програмне забезпечення, висококваліфіковані наставники та заняття, які будуються на практиці - саме те, що потрібно для успішного старту в ІТ.

Ми гордимося тим, що 85% наших студентів приходять до нас за рекомендаціями від знайомих та із задоволенням відвідують заняття!
Місія школи
Ми віримо, що надихаючи дитину, ми розкриваємо її потенціал.
Ми віримо, що кожна дитина - це супергерой, якому потрібно лише повірити в себе, щоб змінити світ.
IT skills +
soft skills +
tech English
Щоб рятувати світ, треба вміти говорити на міжнародній мові, тому англійська - це must-have! Також тобі знадобляться конкретні навички (Hard skills), щоб перемагати в боях, і soft skills, щоб надихати і вести за собою людей.
Нетворкінг
Ми самі дружимо з багатьма цікавими освітніми проектами і заохочуємо наших супергероїв формувати свої команди, шукати друзів, з якими можна реалізовувати проекти і плани.
На одній хвилі з generation Z
Активні користувачі соц.мереж, діджітал- орієнтовані, які розуміють свою унікальність. Саме таким ми знаємо покоління Z і розробляємо підхід і методологію виходячи з Z-потреб.
Все по-дорослому
атмосфера в нашому офісі нагадує атмосферу в Google, Facebook. Заняття ведуть не викладачі, а тім-ліди. Ще ми возимо наших супергероїв на стажування в IT-компанії і IT-місця, щоб готувати їх до дорослого життя на практиці.
підготовка супергероя - це відповідальний захід
Ми даємо домашні завдання, пропущені заняття треба відпрацьовувати. Щомісяця у нас проходить атестація "Challenge". Ми фокусуємося на результаті, вчимо дитину ставити цілі і показуємо в масштабі навчання як реалізується процес досягнення мети.
Про засновницю
Давайте знайомитись, мене звати, Тетяна Климчук, я засновниця ІТ-курсів , мати 3-х дітей.

Маю дві вищі освіти. Планую здобувати третю вищу освіту за напрямком управління навчальними закладами.
В освітній бізнес прийшла у серпні 2016 року з позиції найманого працівника навчального центру.

Чому освітні послуги? Вплив на рішення входу в освітній бізнес мала моя безпосередня участь в організації освітнього простору
Generation Z.
Створюю освітні можливості для дітей та підлітків, можливості, які вони могли б використовувати у майбутньому. Маю за ціль виховання учнів нової генерації з широким кругозором та вмінням з легкістю вирішувати проблеми та знаходити потрібну інформацію.

Наша програма базується на гармонійному зануренні студента в комплексний підхід до навчання від простого до складного.

До зустрічі в Generation Z!
Залишилися запитання?