Правила відвідування занять

1. Приводити дитину на заняття необхідно за 5хв. до початку занять.

2. Приходити за дитиною необхідно за 5хв. до закінчення занять.

3. Оплата за навчання в наступному місяці проводиться строго до 15 числа попереднього місяця.

4. У випадку якщо Замовник навчання бажає розірвати договір до початку навчання, Навчальний центр повертає суму, рівну 50% від сплаченої суми. У разі якщо Замовник навчання бажає розірвати договір після початку навчання, Навчальний центр коштів НЕ повертає.

5. Пропуски занять. У випадках пропуску заняття слухачем, послуга вважається наданою в повному обсязі, вартість не повертається. Відшкодування вартості пропущених занять відбувається за умови надання Замовником медичної довідки, яка підтверджує відсутність Слухача на занятті у зв'язку з хворобою.

7. Домашні завдання не входять в кошторис навчання. Вони мають рекомендаційний характер та є безкоштовним додатком до навчальної програми.

8. Слухач повинен регулярно відвідувати заняття. У разі неналежного виконання цього пункту Навчальний центр залишає за собою право обговорити з Замовником навчання можливі шляхи підвищення успішності слухача та рекомендувати йому продовжити навчання в іншій групі, яка відповідає рівню його підготовки.

9. При відсутності дитини на заняттях більше місяця без попередження адміністрації, дитина вважається відрахованою.

10. Відвідувачі несуть персональну відповідальність зп цінні речі, принесені та/або залишені в Навчальному центрі.

11.Слухачі зобов'язані дотримуватися правил громадського порядку, дотримуватися чистоти на території Навчального центру і не заважати проведенню занять.