Весняний табір "ІТ-Activities"
Заявка на участь у весняному таборі GenZer
Що отримає Ваша дитина?
Творчість та активні майстер-класи
Яскраві та незабутні емоції
Долучення до простору ІТ-технологій
Відпочинок в розважальних центрах
Підвищення комунікації
Дуже багато спілкування, затишних вечорів, ігор
У нашому таборі:
Викладачі-практики
Активні професійні вожаті
Комплексні смачні обіди та солодкі перекуси
Найкращі заняття та майстер-класи
Розваги відповідно до віку дітей
Яскраві враження та подарунки
Творчий "ІТ-Activities" табір GenZer
Весело та корисно! Саме так проведе весняні канікули Ваша дитина у таборі GenZer. Цього разу ми підготували ще більш захоплюючу та цікаву програму. Максимум корисних знань,творчості, активних ігор, розваг та позитивних емоцій очікують на Вас та Ваших дітей під час перебування у таборі GenZer.

Також в програмі табору: лекції, які допоможуть розвиватись у сфері сучасних технологій, похід до розважальних центрів,
презентації робіт учнів; ігри, що розвивають уяву та мислення; безпрограшна лотерея, де кожен отримає подарунок; веселі, насичені активності в межах школи; захоплюючі квести з цікавиви призами.
Також у програмі табору:
Розваги та відпочинок
Настільні ігри для розвитку уяви та мислення, ігри для знайомства,
спілкування, зарядки, розваг і відпочинку
квести, боулінг, походи до розважальних центрів - все це і не тільки чекає на Вашу дитину в таборі GenZer.
Харчування
Надзвичайно смачні комплексні обіди в ресторані та солоденькі перекуси з випічкою та чаєм.
Якщо у Вашої дитини індивідуальне харчування, ми прослідкуємо, щоб вона його дотримувалася.
Матеріали та обладнання
Кожна дитини отримає весь необхідний роздатковий матеріал, для зручного навчання, буде забезпечена комп'ютером/планшетом, набором електронних комплектуючих для конструювання, програмування та творчості.
Англійська мова
Цікаві тематичні заняття англійською мовою, Speaking Club для всіх учасників весняного табору GenZer.
Фотосесія
Кожна дитина стане учасником фотосесії в будь-якому своєму улюбленому образі та отримає всі фотознімки.
Майстер-класи
Захоплюючі майстер-класи: творчість, hand-made, технології, пілотування дронами від професійних спеціалістів школи GenZer.
Деталі табору
Тривалість
23-27 березня
Вартість
3780грн. + харчування 950 грн.
Графік занять
Пн. - Пт.
09:00 - 18:00
Локація
вул. Маршала Тимошенко, 21 Smart Plaza, вхід з двора, 5 поверх, офіс 1
Публічний договір на участь у весняному таборі
Даний Договір є публічним, відповідно до ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, та його умови є однакові для всіх Замовників.
Ознайомитися
Публічний договір
ФОП "Климчук Тетяна Вікторівна" в м.Києві, ІПН 3089301446, в подальшому Виконавець, з одного боку і від імені Замовника навчання_________________________________________________________________________________________________________з іншого боку, уклали цей договір.

Даний Договір є публічним, відповідно до ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, та його умови є однакові для всіх Замовників, беззастережне прийняття умов якого вважаються акцептуванням цієї оферти Замовником, для чого Виконавець публікує цей Договір про таке.

1. Поняття і визначення

1.1 Виконавець ФОП "Климчук Тетяна Вікторівна", одна зі сторін договору, повні реквізити вказані в кінці цього договору.

1.2 Замовник навчання - одна зі сторін договору, фізична або юридична особа, від імені якої укладається цей договір, що несе за нього відповідальність і набуває права відповідно до нижчеперелічених пунктів, повні реквізити вказані в кінці цього договору.

1.3 Слухач - фізична особа, що проходить навчання на підставі цього договору. Замовник навчання і Слухач можуть бути в одній особі.

2. Предмет договору

2.1 Замовник навчання оплачує навчання Слухача відповідно до Додатку №1 цього договору.

2.2 Загальна сума становить 3780грн 00 коп. Прописом три тисячі сімсот вісімдесят грн, 00 коп.

2.3 Навчальний центр проводить навчання Слухача за курсом "Весняний табір IT-Activities".

2.3 Тривалість навчання складає 45 годин, розподілених протягом 5 днів.

2.4 Термін дії договору: 5 днів з моменту проведення Навчальним центром першого навчального заняття.


3. Акцептування договору

3.1 Підтвердженням повного та безумовного акцептування публічної оферти є внесення ним плати за замовлені Послуги, що свідчить про прийняття ним публічної оферти.

3.2 Договір вважається укладеним без його подальшого підписання з моменту отримання Виконавцем оплати Замовником замовлених Послуг чи вчинення інших дій, передбачених Договором, що свідчать про згоду дотримуватися умов Договору, без підписання письмового примірника Сторонами.

3.3 Замовник дає згоду дотримуватися умов Договору та згоду отримати Послуги на встановлених Виконавцем умовах з оплати замовлених Послуг.

3.4 Укладаючи Договір, Замовник автоматично погоджується з повним та безумовним прийняттям Замовником положень Договору, Тарифів та всіх додатків, що є невід'ємною складовою частиною Договору.

4. Обов'язки сторін

4.1 Навчальний центр зобов'язується:

4.1.1 Надати Слухачеві робоче місце в навчальній аудиторії на кожному занятті, проведеному відповідно до індивідуального плану, якщо того вимагає поточна тема курсу, що вивчається. Робоче місце має бути обладнане всім необхідним для заняття, але при цьому не обов'язково закріплюється за конкретним Слухачем і не є фіксованим.

4.1.2 Проводити навчання в складі групи чисельністю не більше 12 осіб.

4.1.3 Забезпечити Слухача кваліфікованим викладачем.

4.1.4 Завчасно інформувати Слухача про можливі зміни в графіку навчання.

4.1.5.Відшкодувати Замовнику вартість пропущених занять за умови надання Замовником медичної довідки, яка підтверджує відсутність Слухача на занятті у зв'язку з хворобою.

4.1.6 Охороняти життя та здоров'я дитини в період проведення табору.

4.1.7 Забезпечити безпечне відвідування дитиною розважальних центрів, екскурсії, виїзних заходів під постійним наглядом супроводжуючих.

4.1.8 Ознайомити дитину з правилами безпеки, поведінки у Таборі та внутрішнім розпорядком дня, та вимагати від дитини їх виконання.

4.1.9 Сприяти всебічному творчому, інтелектуальному, особистісному та фізичному розвитку дитини.

4.2 Замовник навчання зобов'язується:

4.2.1 Оплатити навчання однією сумою або відповідно до графіка платежів, зазначених у Додатку №1 до цього договору.

4.2.2 Забезпечити відвідування Слухачем всіх занять. Забезпечити виконання Слухачем рекомендацій викладачів Виконавця щодо його навчання.

4.2.3 У разі заподіяння матеріальних збитків Слухачем відшкодувати збиток у повному обсязі протягом 10 календарних днів з моменту нанесення такого збитку.

4.2.4 Навчити дитину навичкам самообслуговування в області особистої гігієни та вживання їжі до моменту його приходу до Табору.


5. Права сторін

5.1 Навчальний центр має право:

5.1.1 Використовувати особисті контактні дані Замовника навчання і Слухача для подальшого інформування їх про послуги, що надаються і новинах, а також підготовки сертифікатів.

5.1.2 При необхідності змінювати графік навчання, попередньо повідомивши про це Слухача.

5.1.3 Відмовити у відвідуванні занять в разі, якщо Замовник навчання має фінансову заборгованість за цим договором.

5.1.4 Розірвати договір в односторонньому порядку без відшкодування сплачених коштів Замовнику навчання при порушенні ним своїх обов'язків за цим договором.

5.1.5 Самостійно комплектувати персонал відповідно до затвердженої програми і взятих на себе зобов'язань.

5.1.6 У односторонньому порядку розірвати цей Договір без відшкодування вартості сплачених послуг у разі грубого порушення дитиною правил поведінки в дитячому Таборі .

5.1.7 Використовувати матеріали фото/відео зйомки для розміщення на офіційному сайті та в соціальних мережах компанії.

5.2 Замовник навчання має право:

5.2.1 В особливих випадках одноразово змінити Слухача, що відбивається в Додатковій угоді до цього договору. Особливими вважаються випадки несподіваного відрядження, тривалої госпіталізації Слухача чи подібної ситуації, підтвердженої документально. При цьому Виконавець залишає за собою право приймати рішення про видачу сертифіката.

5.2.2.Отримувати відшкодування вартості пропущених занять у випадку надання Навчальному центру медичної довідки, яка підтверджує відсутність Слухача на занятті в зв'язку з хворобою.

5.2.3 Отримувати інформацію про відвідуваність Слухачем занять і успішності в навчанні в установленому Навчальним центром порядку.

5.2.4 Розірвати договір відповідно до умов п.6.2 розділу 6. Порядок оплати цього договору.


6. Срок дії договору

6.1 Цей договір вступає в силу з моменту укладення його Замовником навчання і Навчальним центром і діє до остаточного виконання зобов'язань сторонами або розірвання.

6.2 У достроковому порядку договір може бути розірваний у разі зміни законодавства, яке вплине на здатність однієї зі сторін виконати свої зобов'язання, і сторони не домовляться про внесення відповідних змін до тексту цього договору.

5.3 Відсутність будь-яких претензій з боку Замовника, викладених в письмовій формі і поданих Навчальному цетру протягом семи календарних днів після закінчення кожного місяця дії даного договору свідчить про прийняття Замовником послуг з навчання, наданих Навчальним центром в такому місяці згідно з договором.

7. Порядок оплати

7.1 Графік платежів відображений в Додатку №1, який є невід'ємною частиною цього договору.

7.2 У випадку якщо Замовник навчання бажає розірвати договір до початку навчання, Навчальний центр повертає суму, рівну 50% від сплаченої суми. У разі якщо Замовник навчання бажає розірвати договір після початку навчання, Навчальний центр коштів не

повертає.

8. Відповідальність

8.1. Організатор несе повну відповідальність за життя і здоров'я дитини в період з 23 по 27 березня 2020р.. щоденно з 09:00 до 18:00.

8.2. Організатор не несе відповідальності за втрату і/або псування дитиною своїх особистих речей, у тому числі мобільних телефонів, плеєрів, грошей, тощо.

8.3. У разі умисного, або з необережності нанесення дитиною збитку майну Табору, або майну Організатора батьки, несуть майнову відповідальність у розмірі заподіяного збитку.

9. Порядок вирішення спорів

9.1 Усі неврегульовані питання в разі їх виникнення вирішуються сторонами шляхом переговорів.

9.2 Якщо сторони не досягають згоди, то спірні питання передаються до відповідних судових інстанцій і вирішуються на підставі чинного законодавства України

10. Форс-мажор

10.1 Сторони звільняються повністю або частково від зобов'язань за цим договором у разі, якщо їх виконанню заважають обставини непереборної сили.

Реквізити сторін

Виконавець ФОП "Климчук Тетяна Вікторівна" ІBAN UA833052990000026008050237066
Банк ПАТ КБ "ПРИВАТ БАНК" Код ЄДРПОУ 3089301446
04210, м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, будинок 21, поверх 5, офіс 1
Тел. +380 96 874 35 35; +380 63 151 35 35
Email: it.genzer@gmail.com

Графік розрахунків

Вартість послуг відповідно до договору 3780грн., 00 коп. (три тисячі сімсот вісімдесят гривень грн., нуль коп.) і має бути внесена на рахунок Виконавця до 22 березня 2020р.

Розклад зміни табору IT-Activities
ПОНЕДІЛОК
09.00 - 09.45 Знайомство, планування дня
09.45 - 10.00 Чаювання
10.00 - 11.00 Обговорення та затвердження
"Універсалу Єдності"
11.00 - 13.00 Майстер-клас з програмування
13.00 - 14.30 Прогулянка, обід в ресторані
14:30 - 16:30 Відпочинок у боулінгу
16.30 - 17.00 Полуденок (смачна випічка та чай)
17:00 - 18:00 Активні ігри, ділимося враженнями
ВІВТОРОК
09.00 - 09.45 Підписання "Універсалу Єдності", планування дня
09.45 - 10.00 Чаювання
10.00 - 12.00 English Speaking Club
12.00 - 13.30 Прогулянка, обід в ресторані
13:30 - 15:00 Фотосесія
15:00 - 17:00 Програмування Scretch
17.00 - 17.30 Полуденок (смачна випічка та чай)
17.30 - 18.00 Активні ігри, ділимося враженнями
СЕРЕДА
09.00 - 09.45 Ігри-розваги, планування дня
09.45 - 10.00 Чаювання
10.00 - 12.00 квест "Minecraft" з Family Quest
12.00 - 14.00 Прогулянка, обід в ресторані
14:00 - 14:30 Сієста, час для відпочинку.
14:30 - 17:00 Комунікаційний клуб "ЛІДЕР"
17.00 - 17.30 Полуденок (смачна випічка та чай)
17:30 - 18:00 Активні ігри, ділимося враженнями
ЧЕТВЕР
09.00 - 09.45 Ігри-розваги, планування дня
09.45 - 10.00 Чаювання
10.00 - 12.00 English Speaking Club
12.00 - 13.30 Прогулянка, обід в ресторані
13.30 - 17.30 Екскурсія в IT-компанію
17.30 - 17.45 Полуденок (смачна випічка та чай)
17:45 - 18:00 Ділимося враженнями
П'ЯТНИЦЯ
09.00 - 09.45 Ігри-розваги, планування дня
09.45 - 10.00 Чаювання
10.00 - 12.00 Майстер-клас з відеоблогінгу, зйомка фільму
12.00 - 13.30 Прогулянка, обід в ресторані
13.00 - 17.30 GenZer party
17.30 - 18.00 Завершення зміни, підведення підсумків
Як це було раніше?
Враження учасників ІТ-табору СМАРТ (GenZer)
Враження Маші від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Враження Діми від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Враження Марка від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Враження Каті від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Враження Юлі від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Враження Артема від ІТ-табору СМАРТ(GenZer)
Досі не обрали де проведе весняні канікули Ваша дитина?
Ми з радістю подаруємо їй незабутні емоції та багато нових знань в таборі !
Бронюйте місце в групі вже зараз!