Web-розробка.
Основи HTML / CSS / JAVASCRIPT


Для підлітків від 12 до 16 років
Ви час від часу замислюєтеся, як працює програмування, але не робили нічого складнішого в Інтернеті, ніж створення акаунту та завантаження фотографій в Instagram? Тоді Ви в потрібному місці.
На цьому курсі ми побудуємо повноцінний сайт, вивчимо основи HTML, CSS, а також дізнаємося про JavaScript - це мова програмування, яка зробить нашу сторінку динамічною.
Метою курсу є практичне ознайомлення дітей з процесом створення веб-сторінок, як елементів веб-сайтів. У процесі навчання, діти зможуть вивчити основи верстки з використанням мови розмітки HTML і каскадних таблиць стилів CSS. А також використовувати графічний редактор (наприклад, Photoshop), щоб перетворити дизайн-макет у веб-сторінку.

Програма курсу
Введення. Принципи роботи веб-сайтів. Веб Браузери. Мова розмітки HTML і каскадні таблиці стилів CSS. Введення в HTML. Синтаксис, теги, базва структура документа.
Основи CSS. Синтаксис. CSS-селектори, псевдокласи і псевдоелементи.

Каскадність, пріоритети, одиниці вимірювання в CSS. Функції та директиви. Сітки. Блокова модель документа. Позиціонування елементів. Графічний редактор для верстки. Photoshop, аналоги.
Практичні заняття. Верстка навчального макета (веб-сторінки)
Введення в JavaScript;
Побудова «липкої» навігації; Прокрутка до елементів;
Додавання анімації;
Базова пошукова оптимізація (SEO) 00:08:24;
Правила гарного тону в світі веб; Вивантаження сайту на безкоштовний хостинг.

Деталі курсу
До 31.05.2019р. діє акційна вартість 1500грн/місяць
Старт
7 вересня 2019р.
Вартість
1800грн/місяць
Графік занять
Сб. 14:00 - 16:00
Тривалість курсу 9 місяців
Запишіть дитину на пробний урок