Школа Леді
G.SMART
Запрошуємо на навчання
дівчаток віком 11 - 13 років
Про Нас
Концепція G.SMART
Місія G.SMART
Життя любить тих, хто їм насолоджується!
Діяльність Школи Леді направлена на те, щоб дівчата (будь якого віку:), які відвідують нашу школу, відкрили в собі свої "супер здібності" та навчилися ними володіти.
В ігровій та цікавій манері ми підштовхуємо до власних усвідомлень:
 • як володіти своїм тілом, голосом та емоціями;
 • як комунікувати зі своїм внутрішнім та зовнішнім світом;
 • як втілювати свої ідеї у життя та бути впевненою в собі.

Концепція школи:
Нове покоління не обділено знаннями та можливостями. Таке враження, що зараз у кожного по декілька суперздібностей. Та це ще не кінцева точка. Дуже важливо: ЯК використовувати те, що маєш…

Разом з дівчатками ми вчимося відкривати формулу: "Як створити Житті Своєї Мрії"!
Вчимо бути щасливими незалежно від обставин.
Все що відбувається в нашому житті неможливо передбачити. Раніше щастя вимірювалося дуже просто: є хороша робота, висока зарплатня, чоловік, діти, квартира, машина - значить, ти щасливий.

Але зараз, коли у людей більше можливостей це все отримати, багато хто розуміє, що просто наявність всього цього не приносить внутрішнього задоволення… Радість і щастя народжуються не зовнішніми факторами. Вони ознака того, як людина ставиться до того, що має.

Школа Леді - це про нове бачення щастя. Як стати щасливою, бути нею і зберігати цей стан, незалежно від зовнішніх обставин. Наша школа для Леді будь-якого віку.


Реєстрація на майстер-клас з Акторської майстерності
Залиште заявку, щоб ми могли підготувати комфортне робоче місце для Вашої дитини.

Дата та час: 16 лютого 2019р. 13:00 - 14:00
Вартість: 150грн.
Курс "Будуємо Життя Своєї Мрії"
Всі батьки хочуть, щоб їхня донька стала справжньою Леді - самостійною особою, здатною подбати про себе і своїх близьких, розуміла свої бажання і вміла приймати рішення і нести за них відповідальність - це невід'ємна частина життя дорослої людини.

Дитині важливо на власному досвіді переконатися в своїй здатності вирішувати виникаючі перед нею завдання самостійно. Це дозволяє сформувати адекватне уявлення про себе і свої здібності. Не боятися що в житті виникають труднощів.Бути самостійним – необхідний для життя навик. Бути Леді - це володіти навичками і знаннями щасливої і успішної людини.

Заняття будуть розподілені по блокам:

улюблена (любов до себе, взаємини з рідними і друзями);
успішна (досягнення в навчанні, в улюбленій справі);
красива (стиль, поведінку, спорт, здоров'я);
щаслива (розкриття творчого потенціалу, хобі, розширення захоплень)

У дівчат будуть зошити заздалегідь підготовлені викладачем, де буде вся інформація для батьків і дітей, домашні завдання і т.п. Діти будуть дивитися фільм (ділитися своїми усвідомлення, висновками і рішеннями)

По завершенню курса дівчата створять карту бажань.


Запис на безкоштовне заняття
Програма курсу "Дефіле"
Сучасний світ швидко розвивається. Дівчата вже ні в чому не поступаються хлопцям, і все частіше досягають успіхів в різних напрямках. Наскільки важливо при цьому зберегти свою жіночність, внутрішню красу і гармонію з навколишнім світом?

На уроках дефіле ми не тільки вчимося тримати поставу і граціозно рухатися, але також будемо працювати над формуванням стабільної позитивної самооцінки, розкриттям внутрішнього потенціалу, основам культурного взаємодії з оточуючими людьми.


На практиці в ігровій формі:- відпрацюємо основні типи ходи і розберемо в яких життєвих ситуаціях їх використовувати (адже рухатися в красивому платті потрібно не так як в джинсах і кросівках).- розглянемо основні правила підбору одягу під випадок, основні необхідні речі в гардеробі леді, навчимося елегантно взаємодіяти з аксесуарами (сумки, парасольки тощо)- поговоримо про основні речі в гардеробі дівчини, їх грамотному поєднанні, формуванні власного стилю. Розглянемо обов'язковий набір моделі на кастингу і дівчата при виході у світ (запасні колготки наприклад)- приділимо увагу фотопозуванню (вигідні ракурси, освітлення, правильна постановка)- визначимо грамотно поведінку в стресових і небезпечних ситуаціях- здобудемо навичками невербального спілкування (наприклад як заручитися підтримкою співрозмовника за допомогою поглядів і жестів)- особливу увагу на кожному занятті приділяється відпрацюванню правильної здорової постави (практичні вправи)

Запис на безкоштовне заняття
Програма курсу "Етикет"
Протягом курсу учасниці ознайомляться з двома світовими школами етикету (англійського і французького стиля). Після чого будемо спільно працювати над адаптацію цих основних правил під сучасні реалії нашої країни.

У програмі курсу:- зовнішній вигляд (про охайність, куди що надіти, як поводитися з предметами, міміка, тон тощо),- взаємини з оточуючими в залежності від статі і віку (що і з ким можна, що не можна і як краще),- комунікативні навички: основні принципи знайомства, вітання, встановлення та підтримання бесіди, прощання. Список невдалих тем для розмови, набір рекомендованих фраз. Варіанти красивого відходу від провокацій комфортних питань і інші аспекти культурного спілкування- безсловесна комунікація: основні стилі листування, основні принципи телефонного спілкування,- столовий етикет: поводження з приладами, зміна страв, світська бесіда за столом і ін.


Запис на безкоштовне заняття
Программа курсу "Здорове харчування"
В цілому дитячий метаболізм відрізняється від дорослого. Основне завдання – прищепити розуміння цінності саме правильного підходу до їжі. Зформувати повагу до власного тіла, розуміння того для чого і як саме правильно харчуватися. Як без дієт бути стрункою і як з корисного готувати смачно. (Заняття проходять в активній практично-ігровій формі)

Плануємо готувати разом корисні страви прямо під час уроків.


Запис на безкоштовне заняття
Безпека дитини у сучасному світі
Так як останнім часом почастішали випадки крадіжки дітей, звертаємо особливу увагу на курс з дитячої безпеки.

Адже можна скільки завгодно пояснювати дітям, що не можна йти з незнайомцями, але в той же час численні дослідження показують, що в стресовій ситуації діти часто губляться і не вміють постояти за себе. Завданням курсу є відпрацювання реальних дій в небезпечних ситуаціях. Шляхом багаторазового повторення різних ігрових ситуацій дії дитини доводяться до автоматизму.

На цей курс будуть виділені три години. Між першим і другим уроком не буде великої перерви, а от третій поставимо через деякий час, як закріплюючий.

Запис на безкоштовне заняття
Программа курсу
"Цей світ для тебе, а ти для нього"
"Цей світ для тебе, а ти для нього" курс на якому дівчата вчаться робити, щось красиве і корисне своїми руками. Від розпису цукровою пудрою імбирного пряника до оригіит та створення своєї листівки.
Під час занять дівчатка вчаться розкривати свої думки, аналізувати, будувати причинно-наслідкові зв'язки. За роботою в ігровій манері обговорюються такі теми:
традиції світу та нашої країни;
кольори, їх вплив на людину та особливі якості (як відчуваємо колір, де його зустрічаємо, звідки він походить, на що він впливає в одежі, інтер'єрі, їжі і т.п.);
пори року. Які їх особливості і що вони дають людині.
Також на заняттях природним шляхом будуються відносини викладача з дівчатками, та дівчаток одна з одною:
 • проговорюється, що можно робити, а що ні;
 • вчимося домовлятися і поважати думку іншого;
 • прислухаємось до себе і до інших;
 • дізнаємося більше про світ, інщу людину та себе;
 • вчимося майструвати щось у команді.
Запис на безкоштовне заняття
Бути Леді - це володіти навичками і знаннями щасливої і успішної людини
Перше заняття абсолютно безкоштовне!
Залиште заявку, щоб ми могли підготувати комфортне робоче місце для Вашої дитини.
Три речі, які отримає Ваша дитина
Школа Леді - це про нове бачення щастя.
Вміння бачити більше можливостей
Розширення рамок мислення і сприйняття світу
Нестандартне навчання в ігровій манері
Команда професіоналів
Тетяна
Курс "Цей світ для тебе, а ти для нього"
Тетяна - за сумісництвом керівник процесів у Школа Леді.

Тетяна має навчальну художню освіту, диплом магістра комп'ютерних наук (НТУУ КПІ), проводила дослідження для дисертацію по соціології на тему "Гармонійний розвиток людини в умовах тотальної комп'ютеризації", на вільній основі відвідувала курс "Сучасна хореографія" в НАКККМ.
Шість років працювала графічним дизайнером у рекламній агенції "SuperNovа", викладала Photoshop у фотостудії Syndicate Production, побувала позаштатним редактором порталу hochu.ua та найманим письменником в Школі Алекса Яновського.
Є художницею та вміє створювати красиві речі своїми рукми.
Викладає "Латина мікс" для дорослих дівчат.
Вірить в те, що Школі Леді не буде потрібна реклама. Бо класний продукт завжди має магнетичний попит на ринку. А в нас продукт класний, бо для нас він найцікавіший і нам дуже потрібний.
Ірина
Курс "Прикрась собою Світ"
Щаслива дружина і мама чотирьох прекрасних діток.
Освіта вища юридична (кандидат юридичних наук), досвід викладання у ВНЗ (магістратура) і тренінгових центрах понад 10 років. Практикуючий тренер в школі батьківства та школі юних леді.У минулому – одна з провідних моделей України.Працювала з найвідомішими модельєрами, візажистами та фотографами того часу. Понад 100 показів в Україні та за кордоном (закриті, відкриті, публічні, шоу-руми, вуличні), безліч фотозйомок різних напрямків для обкладинок журналів, вітрин, Білл бордів, відео реклами, майстер-класи. Впевнена в тому, що краса дійсно рятує світ! І що кожна приходить в цей світ красивою. Давайте ж прикрасимо цей світ і зробимо його добрішим!

"Допомагаю усвідомити свою унікальність, розкрити свій внутрішній потенціал в повній мірі, сформувати стабільну позитивну самооцінку і зробити перші кроки на шляху до свого щастя."©Ірина
Тетяна
Курс "Будуємо життя своєї мрії"
Тетяна – Love&Life Coach.

Навчалася у провідних коучів, експертів компанії Isaac Pintosevich Systems. Практикуючий психолог, автор, тренер і ведуча жіночих тренінгів. Практик духовної та енергетичної системи Рейки.

"Самый верный способ прийти к любви – это полюбить себя. Взять на себя ответственность за собственное счастье, работать над собой и своими отношениями" ©Тетяна Малько
Деталі курсу
З нагоди Дня народження Школи Леді даруємо знижку на навчання дівчаток 6- 10 років!
Вік дівчаток
6 - 10 років
11 - 13 років
Графік занять
Сб. 11:00 - 14:00
Сб. 11:00 - 14:00
Вартість
2000грн/місяць 1000грн/місяць
2000грн/місяць
Фотогалерея
 • Наша адреса:
 • м.Київ, вул.Оболонська
 • Набережна, 19, корпус 1
Телефон:
+38(066)071-0881
Email:
schoolklimchyk@gmail.com